Musela změnit cestovatelské plány.

Musela změnit cestovatelské plány. Foto: archiv G. Partyšové

Své tělo slunci za velkou louží letos nevystaví. Partyšová bude oblékat bikiny zejména v Česku

Cestovala tak často, že měla doma vždy připravený kufr s předem sbalenými nejdůležitějšími věci na cesty. Minulý rok stihla Gabriela Partyšová (43) navštívit Floridu, Londýn, dvakrát se odletěla ohřát do Dubaje a my jsme se s ní několikrát potkali ve wellness hotelu ve městečku Láva nad Dyjí. Letos si ale bude muset na cestování nechat zajít chuť.

I letos se moderátorka Snídaně s Novou chystala vydat na měsíc na Floridu, ale s těmito plány se vzhledem k pandemii koronaviru musí rozloučit. „Měla jsem už koupené letenky na červenec. Už mi ale volali z letecké společnosti, že je let zrušen a že mi budou vracet peníze,“ krčí rameny Gábina.

Moderátorka se smiřuje s tím, že letošní léto stráví v Česku. Není na tom zase tak zle, neboť bydlí v krásném domě za Prahou, který disponuje nejen vnitřním bazénem, ale i tenisovým kurtem. „Pravděpodobně budeme léto trávit tady. Možná vyrazíme k moři jen do Chorvatska. Kamarádka tam má vilu a pozvala nás,“ dodává Gánbina, která své předem zabalené zavazadlo možná přece jen využije. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků