Chrissy Teigen

Chrissy Teigen Profimedia.cz

Hater ošklivě kritizoval její tělo v plavkách: Takhle si s ním poradila proslulá prostořeká modelka

Internetoví trollové jí zkrátka nedají pokoj, i když je modelka Chrissy Teigen (35) vždycky setře. Do královny Twitteru se tentokrát opřel jeden takový kvůli její postavě. Chrissy sdílela na sociální síti video, na němž je v plavkách. „Tělo jako Sponge Bob, lol,“ komentoval dotyčný.

Teigen, známá tím, že si podobné provokace nenechá líbit, na komentář okamžitě reagovala slovy: „S kým si myslíš, že mluvíš!“ Na její obranu v komentářích přispěchali i fanoušci. „Je mi líto, že ti tolik nadávají. Jsi tak krásná uvnitř i navenek,“ podpořil svou oblíbenkyni jeden z nich.

„To je v pohodě, mám tělo tvaru obdélníku celý život a dostalo mě to docela daleko,“ odpověděla fanouškovi Chrissy a ocenila tak na oplátku jeho podporu.

Modelka je na sociálních sítích terčem útoků prakticky nonstop, ale také proslula tím, že si sama nebere servítky, pokud jde o hatery nebo pouze vyjádření vlastního názoru. Právě její „nevymáchaná pusa“, jak ji označil prezident Trump, jí vynesla pomyslný titul královny sociálních sítí. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků