Jan Musil s bývalou manželkou

Jan Musil s bývalou manželkou Foto: Instagram J. Musila

Honza Musil dojal fanoušky: Pochlubil se exmanželkou, kterou označil za ženu svého života

Moderátor Jan Musil (55) rozněžnil své fanoušky dojemným vyznáním na sociálních sítích. Přesto, že už je čtyři roky ve šťastném registrovaném partnerství s Jakubem Bialým (30), má skvělé vztahy i se svou bývalou ženou Ivetou.

S matkou svých dvou dcer Lucie a Veroniky se ženil jako sedmnáctiletý a musel se nechat zplnoletit. Později ale přiznal, že tíhne ke stejnému pohlaví, manželství skončilo rozvodem a v roce 2007 vstoupil do svého prvního registrovaného partnerství s Jakubem Pechrem. To mu naštěstí dobré rodinné vztahy nezpřetrhalo, a tak nepřestává být vděčný, že měl možnost se svou první ženou založit rodinu a stát se otcem i dědečkem.

„Před 35 lety jsem si vzal nejúžasnější ženu. Ženu svého života. A tak mohu v klidu napsat, že i přes to, jaký jsem, vím, kdo jsem a kam patřím, jsme rodina. Máme úžasné dcerky, správná vnoučata a bezvadné partnery,“ napsal moderátor ke společnému snímku s exmanželkou.

„Jsem šťastnej chlap, pyšnej táta a praštěnej dědeček. A to všechno díky “své” Ivetce, kterou jsem poprvé viděl jako jedenáctiletou holku. Co víc si může člověk v jednom životě přát?,“ dojímá se Honza Musil. A jeho instagramoví fanoušci s ním jeho radost sdílí také.

„Musíte být oba báječní lidé, toto se jen tak nevidí,“ zní v komentářích pod příspěvkem. „Krásně napsané, Honzi. Kéž by to takhle měli všichni a uměli to takhle hezky vyjádřit. Na vás obou je vidět, že se máte pořád rádi a vždycky tu pro sebe budete, ať se děje cokoliv. A to je moc krásné,“ píše další fanynka. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků