Veronika Arichteva

Veronika Arichteva Foto: Instagram V. Arichtevy

Scenáristé jí psali roli na tělo. Veronika Arichteva bude těhotná i v seriálu

Veronika Arichteva (35) je v 6. měsíci těhotenství, s manželem Biserem Arichtevem se těší na prvního potomka. Pohlaví už znají, ale zatím si ho herečka nechává pro sebe.

Veronika je jednou z hvězd seriálu Slunečná. Natáčení je nyní kvůli koronaviru pozastaveno a zatím se neví, kdy se rozeběhne. "Samozřejmě bych ráda točila dál, ale vůbec nevím, jaké budou podmínky. Netuším, jak se pandemie vyvine, co bude v létě, a tak nedokážu říct. Miminko je teď nejdůležitější, ale pokud se situace uklidní a ukáže se, že pro mě natáčení jako pro těhotnou není rizikové, tak bych samozřejmě ráda točila,“ prozradila Arichteva. "Kdybych nebyla těhotná, tak to tolik neřeším, ale přiznám se, že se docela bojím," vysvětluje herečka.

Ta svým těhotenstvím scenáristům kupodivu čáru přes rozpočet neudělala, jelikož bylo v plánu – tedy v případě její postavy Denisy. "Producenti mě oslovili, jestli bych nechtěla hrát ve Slunečné. S díky jsem odmítla, protože jsme s manželem plánovali rodinu a přišlo mi fér to říct hned na začátku. Přesto mi zavolali znovu a řekli, že u Denisy plánují, že tato postava bude těhotná. Jak, proč a s kým? Tak to se mě neptejte, neprozradím,“ dodala Arichteva.

Postava Denisy není úplně kladná, ale zase to není žádná potvora. „Denisa mě baví, jsem tam takový škodič. Je dobře, že diváci fandí Týně a Jankovi, a doufám, že až půjdu ven, tak na mě nějaký fanoušek nehodí žvýkačku nebo tak,“ říká Veronika se smíchem. S Markem Lamborou, který hraje zmíněného Janka, se poznala až na natáčení. „No, zprvu jsem si říkala, že bych mu měla hrát spíš mámu než přítelkyni. Musím ale říct, že je Marek moc talentovaný, šikovný a je s ním fajn práce.“

Natáčet herečka sice nemůže, ale o projekt 3v1, ve kterém je spolu s Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou, se stará dál. „Měly jsme s holkami rozjeté besedy 3v1. Mělo to velký ohlas, rády jsme to jezdily, ale pak přišlo nařízení a my to musely pozastavit. Uvidíme, jestli na podzim budeme pokračovat. Budu muset být po porodu chvilku doma, alespoň dva týdny, abych se nějak rozkoukala,“ žertuje a dodává, že na nová videa se ale fanoušci určitě můžou těšit. „Věřím, že naše videa nebudou jen o dětech a budu na tom jako Nikča, která není jen matka – je taky plnohodnotná kamarádka. A věřím, že nás Martina bude brzo následovat.“ 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků