Andrea Verešová se svými dětmi.

Andrea Verešová se svými dětmi. Foto: Michaela Feuereislová

Andrea Verešová strachy bez sebe: Těžká infekce syna

5. prosince 2011 20:20

Topmodelka Andrea Verešová (37) se stále hřeje na výsluní slávy, události posledních týdnů ji ale hodně rychle vrátily na zem. Její téměř tříletý syn Daniel Tobiáš totiž skončil s vážnou infekcí v nemocnici. „Byli jsme jen na kontrole a už si ho tam nechali. Chlapeček měl vysoké horečky a průjem, byl dehydrovaný. Strašně jsem se o něj bála,“ prozradila Super.cz exkluzivně Andrea Verešová.

„Nebylo jasné, z čeho to dostal. Ta infekce mohla být z jídla, mohl si ji přinést ze školky nebo někde něco oblizoval, jak to už tak dětičky dělají,“ přemítá nahlas. Nejhorší na celé situaci pro ni byl pocit zoufalství a bezmoci. Věděla, že trpícímu synovi nedokáže nijak pomoci.

„Žádné matce bych to nepřála. Bylo to pro mě hrozné. Někdy se ale asi podobné věci stávat musí, aby si člověk s pokorou uvědomil, co je v životě důležité, a vrátil se na zem,“ myslí si krásná modelka, která ani po dvou dětech neztratila nic ze svého půvabu.

„Chodila jsem tam v jedněch teplákách a v jednom triku. O malování a líčení už vůbec nemohla být řeč. Ani jsem na to nemyslela. Byla jsem tam jako matka, která se bojí o své děťátko, a ne za modelku. A to je vám pak jedno, jak vypadáte. Chodily tam za mnou ale maminky a říkaly, že mě sice nepoznaly, ale že i nenamalovaná vypadám krásně. Alespoň to mě povzbudilo. Jinak jsem několik nocí z obavy o zdraví Daniela nespala,“ uvedla Verešová.

Ta byla největší hvězdou páteční FHM Párty v horské boudě nedaleko Špindlerova Mlýnu. „Nasadili mu silná antibiotika a kvůli dehydrataci dodávali tekutiny. Z nemocnice už jsme ale doma. To nejhorší je snad už za námi,“ dodala stále ještě vyděšená kráska, která z celého srdce děkuje týmu nemocnice Na Bulovce za veškerou péči. 

David Zápal , Super.cz