Iskra Lawrence s partnerem Philipem Paynem

Iskra Lawrence s partnerem Philipem Paynem Profimedia.cz

Modelka Iskra Lawrence se pochlubila prvními snímky dcery: Při domácím porodu holčičku museli oživovat

Iskra Lawrence (29) se před několika dny stala poprvé maminkou. Nyní se rozhodla na Instagramu pochlubit prvními snímky roztomilé dcerky. Již v předchozím příspěvku modelka prozradila, že rodila doma, nyní však uvedla, že to nešlo tak hladce, jak si přála.

„Po čtyřiadvacetihodinovém porodu bez tišících léků a po dvou a půl hodinách tlačení tě naše porodní asistentka musela resuscitovat. Opravdu jsi náš malý zázrak a budu za tebe vděčná každý den,“ napsala novopečená maminka k sérii snímků s dcerkou a partnerem Philipem Paynem.

V příspěvku vzdala hold také jemu, partnerovi, který jí byl velkou oporou a předčil prý všechna její očekávání. Více detailů ohledně porodu však nesvěřila. Co se týče jména holčičky, prozradila modelka pouze iniciály A.M.P.

Iskra tajila pohlaví dítěte do poslední chvilky, nechala se dokonce slyšet, že si přeje, aby si její dítě vybralo pohlaví samo. Se zveřejněním prvních snímků také otálela, neboť si nejprve chtěla ujasnit, kolik toho o dceři chce sdílet se svými sledujícími. Vypadá to ale, že se už rozmyslela, a dle sladkých snímků si maličká, i přes krušný příchod na svět, vede dobře. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků