Veronika se pěkně zakulacuje.

Veronika se pěkně zakulacuje. Foto: Instagram V. Arichtevy

Veronika Arichteva ukázala další fotku těhotenského bříška: Zdá se, že na miminko se těší i další člen domácnosti

Veronika Arichteva (34) se před pár dny pochlubila radostnou zprávou, že s manželem Biserem Arichtevem čekají prvního společného potomka. Nyní ukázala fotku pořádně zakulaceného bříška.

Herečka těhotenství několik měsíců tajila, a je tedy jasné, že na začátku 6. měsíce je na ní požehnaný stav opravdu znát. Se svými instagramovými fanoušky sdílela snímek, na kterém je i se svou věrnou parťačkou. Fenka Abbi zřejmě dalšího člena v domácnosti také netrpělivě vyhlíží a na bříško své paničce pokládá packu.

Kromě toho, že se Veronika kvůli nařízenému volnu může i s manželem plně soustředit na příchod miminka, našla si na karanténě další výhody, kterými jako vždy pobavila fanoušky.

„Nohy si holím jenom tam, kde není pyžamo. S manželem se vidím každý ráno a každý večer.. jo moment, to jsem odbočila, říkala jsem pozitiva. Mám čas na 2-3 snídaně během jednoho poledne. Kromě bankovního účtu se mi dost vyčistila i pleť. Hodně jídel vařím poprvý v životě, a jak řekl můj muž, nějaký doufá, že i naposled,“ vyjmenovává všechna pozitiva s humorem sobě vlastním herečka. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků