Monika Bagárová

Monika Bagárová Foto: Instagram M. Bagárové

V těhotenství už prý přibrala 13 kilo: Porotkyně SuperStar Bagárová předvedla svou figuru a bříško

Už brzy se stane maminkou. Monika Bagárová (26) se spolu s přítelem, zápasníkem MMA Machmudem Muradovem těší na miminko. Zpěvačka přivítá na světě holčičku, které už se oba nemůžou dočkat. Nastávající maminka po celou dobu těhotenství jen září, tentokrát se pochlubila bříškem před pravidelnou kontrolou u lékaře.

„Před odchodem na kontrolu povídám: ,Miminko naše, dnes se na tebe jde podívat i tatínek, ukaž se prosím alespoň maličko’. Žádná odpověď, nic, čekala jsem alespoň pořádnou kopačku, to ona přece dobře umí. Tak tu jsem dostala těsně předtím, než jsme ji po 2 měsících zase viděli. Chtěla nás překvapit. Asi to povídání fakt funguje. To je tak krásný pocit, vždycky se usmívám od ucha k uchu,“ svěřila se zpěvačka a porotkyně letošní pěvecké soutěže SuperStar.

Monika vypadá i v těhotenství stále skvěle a málokdo by jí uvěřil, že již nabrala více než 10 kilogramů. „Jinak jsem přibrala 13 kg, boty mi oblíká Mach a občas mi podá i pomocnou ruku, když vstávám z postele. Je to super, jen bych chtěla, aby ten úklid netrval celý den, když si mezitím musím 25x odpočinout, protože jsem šíleně udýchaná,“ dodala vtipně Bagárová. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků