Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow Profimedia.cz

Gwyneth Paltrow dává do aukce šaty, ve kterých byla na Oscarech, a zpětně uznává, že se tam moc nehodily

Gwyneth Paltrow (49) se na svém instagramovém účtu svěřila fanouškům, že bude dávat do aukce šaty, které oblékla na 72. předávání Oscarů v roce 2000, aby získala peníze na nákup jídla pro potřebné.

„V naší zemi jsou milióny lidí, kteří jsou těžce postiženi krizí zapříčiněnou koronavirem, a jelikož tahle doba bude nějakou chvíli trvat, měli bychom se semknout. Zúčastňuji se výzvy, která z aukcí získá peníze na nákup potravin pro potřebné, a dávám do ní šaty z Oscarů, které jsem vzala rok poté, co jsem sošku získala,“ řekla ve videu Gwyneth.

Herečka tehdy oblékla na míru ušité stříbrné šaty značky Calvin Klein o kterých nyní řekla, že jsou typicky devadesátkové, ale tato móda se nyní vrací, takže budou využitelné. Sama o svých šatech už dříve řekla, že to nebyla zrovna nejlepší volba: „Ty šaty byly ok, ale rozhodně se nehodily na Oscary. Vybrala jsem si je tehdy, protože jsem chtěla být ten rok neviditelná.“

To se Paltrow víceméně povedlo, tyhle šaty nikdy nebyly v seznamu nejlepších šatů na předávání prestižního ocenění. Všichni si ovšem pamatují její růžovou róbu, kterou měla rok předtím a v níž zlatou sošku přebírala za film Zamilovaný Shakespeare. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků