Milla Jovovich

Milla Jovovich Profimedia.cz

Ever Anderson (12) jde ve stopách slavných rodičů. Abyste uspěli, musíte být ochotní tvrdě pracovat, říká

Herečka Milla Jovovich (45) je čerstvě trojnásobnou matkou. S režisérem Paulem W. S. Andersonem má dcery Ever (12), Dashiel (8) a dvouměsíční Osian. Vzhledem k povolání rodičů a prostředí, v němž děvčata vyrůstají, asi nikoho nepřekvapí, že nejstarší Ever si vybrala a už i vykročila na stejnou profesní dráhu.

Jovovich před pár dny pyšně oznámila, že Ever si zahraje ve filmu Black Widow mladou Natashu Romanoff a také že získala hlavní roli Wendy v připravovaném hraném filmu o Peteru Panovi. Při té příležitosti s mladou herečkou vyšel rozhovor v magazínu Flaunt. Odkaz na něj Milla sdílela na Instagramu a přidala pár slov: o tom, jestli má dcera slavných rodičů ve filmovém průmyslu otevřené dveře nebo zda není na vstup do branže moc mladá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

My angel @evergaboanderson in her story shot by the uber talented @chrissbrenner for @flauntmagazine to promote her new movies @black.widow and “Peter Pan and Wendy”! Some of you have wondered whether it’s right for me to allow my child to work in the entertainment industry so young. I personally think the most important thing a parent can do is help their children find their passion. To do what makes them happy. That’s one of the most difficult things to find because “doing what you love” can be so elusive for most people. But after putting many obstacles in Ever’s way when she was much younger, she worked hard and persevered, never taking her eye off her goal which was to be an actress. There’s also the saying “the apple doesn’t fall far from the tree” and that’s very true in this case. Some people are very judgmental and say “oh of course it’s so easy for her being the daughter of an actress and director”. Well for sure it’s easier as she has us to guide her and she’s been raised on film sets her whole life. Connections are important in this industry and she’s got a leg up in that sense for sure. But as the old adage goes: you can bring a horse to water but you can’t make them drink. If Ever wasn’t extremely talented in her own right, no one would be putting her in movies because we’re her parents. In perspective, out of 22 auditions, she’s gotten 2 films so far. It’s not so easy to land a role. She’s got IT. She truly does and thank goodness for her that we can help her bypass the pitfalls that many young people stumble on in this business. So her talent is undiluted by superfluous distractions and she’s not taken advantage of by ill intentioned people. Will it be a difficult path? You better believe it. This industry eats you up and spits you out if you’re not on your game. But at the same time, if you love it and excel at it the way she does, if you take all comments positive and negative with a pinch of salt and remain level headed, not believing your own hype, it can be incredibly rewarding as well. And so it begins! We’re so proud of you Ever Gabo.❤️❤️❤️

Příspěvek sdílený Milla Jovovich (@millajovovich), Dub 11, 2020 v 1:09 PDT

Na dotaz, jakou nejdůležitější radu jí rodiče dali, Ever v rozhovoru odpověděla: „Starat se o sebe i o druhé, zapojit se a být pozorná. Abyste uspěli, musíte být ochotní tvrdě pracovat, a i když při tom uděláte chybu, vždycky se z ní můžete poučit.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

EVER ANDERSON | AN ARTICULATION⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ @EverGaboAnderson is the talented, rising actor, whose upcoming roles in @Black.Widow alongside #ScarlettJohansson, and a starring role as Wendy in the most promising #PeterAndWendy, are soon to cement her place in the contemporary canon. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ When asked what one of most important lessons was that her parents @MillaJovovich and #PaulWSAnderson have taught her, which suits our issue them rather finely, Ever responds, "To care for yourself and for others, to be engaged and pay attention. To succeed, you have to be willing to work hard, and even if you make mistakes along the way, there is always something to be learned from them." ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ We think so, too, Ever. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Read the whole interview on Flaunt.com and in #ThePhoenixIssue #Rise! #170.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #EverAnderson wears @VIKTORandROLF #HAUTECOUTURE dress, @FABRIZIOVITI shoes, @TIFFANYandCO. earrings and rings, and stylist’s own socks.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Photographed by: Chris Brenner | @chrissbrenner. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Styled by: Mui-Hai Chu | @muihai. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Hair: Candice Birns | @hairbycandicebirns @nestartists.. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Makeup: Jo Strettell | @jostrettell @traceymattinglyagency. Manicurist: Merrick Fisher | @merricures @opusbeauty. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Production Assistants: Nikki Cortez, Saybin Roberson, and Angel Sohu. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Location: @MilkStudios, Los Angeles.

Příspěvek sdílený Flaunt Magazine (@flauntmagazine), Dub 10, 2020 v 9:57 PDT

„Někteří z vás si možná pomyslí, jestli je správné nechat tak malé dítě pracovat v zábavním průmyslu. Osobně si myslím, že nejdůležitější věcí, kterou rodiče mohou udělat, je podpořit své dítě v jeho zálibě. Což je jedna z nejtěžších věcí, protože najít to, co člověka činí šťastným, může být pro spoustu lidí těžké. Ale i když se Ever v ještě mladším věku na cestě vyskytlo mnoho překážek, tvrdě pracovala a vytrvala a nikdy nepřestala jít za svým cílem, kterým je být herečkou,“ vysvětluje její matka.

Ever Garbo s rodiči a sestrami Dashiel a Osian

„Také se říká, že jablko nepadlo daleko od stromu. V tomto případě je to pravda. Někteří lidé říkají, že je to pro ni snadné, když je dcerou herečky a režiséra. No, je to určitě snazší, když ji můžeme vést a když ji celý život vychováváme na place. (...) Ale pokud by Ever nebyla talentovaná, do filmu by ji nikdo neobsadil jen kvůli nám. Pro představu: z 22 castingů dostala zatím dvě role. Není to jednoduché,“ píše její matka.

V závěru také dodala, že filmová branže je drsná, člověka umí sežvýkat a vyplivnout, ale když se dělá s láskou a rozvahou, umí být „neskutečně obohacující“. „Jsme na tebe velice pyšní, Ever Garbo,“ vzkázala dceři. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků