Mladá Mexičanka by mohla svým vzhledem strašit zlobivé děti.

Mladá Mexičanka by mohla svým vzhledem strašit zlobivé děti. Foto: fotobanka Profimedia

Mladá Mexičanka se nechala přeoperovat na upírku

Ve španělsky mluvících zemích je Maria José Cristernová známá jako upíří žena. Její extrémní přeměna začala poté, co ji k tomu navedl její bývalý manžel, kterého upíři fascinovali. K podobnému názoru zřejmě nakonec dospěla i samotná Cristernová, jelikož se do legendárního tvora živícího se krví sama začala stylizovat až po rozvodu. Nutno podotknout, že to s proměnou poněkud přehnala.

Nejdříve Mexičanka začala s tetováním paží a nohou, postupně pokračovala se zbytkem těla. Následovaly piercingy na obličeji a kruhy v ušních boltcích. To všechno bylo však pro Cristernovou málo a extravagantnímu upířímu vzhledu se chtěla přiblížit ještě více.

Podstoupila proto zákrok na zubní chirurgii, kde si nechala udělat velké špičaté tesáky a do čela si pod kůži nechala vpravit implantáty, které vypadají jako dvojité rohy. Celou image poté dotvořila výrazným účesem a make-upem. Černé havraní vlasy si po stranách vyholila a ze zbytku kštice si nechala vyrobit dredy. Výrazné líčení včetně vyholeného obočí dokresleného černou tužkou do ďábelského tvaru je pak poslední třešinkou na dortu.

Pětatřicetiletá upíří žena se objeví také v druhé řadě pořadu Tabú Latinoamérica na televizní stanici NatGeo, kde reportéři zkoumají neobvyklá chování jednotlivců a nebo jejich vrozenou odlišnost.

„V ideálním případě by žádná tabu neexistovala a nikoho by tak nepoškozovala, ale s tímto novým cyklem se snažíme divákům ukázat lidskou stránku všech, kteří jsou určitým způsobem rozdílní,“ řekla režisérka a producentka pořadu Adriana Marinová. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků