Elis Ochmanová se v karanténě nenudí. Tohle všechno zvládá! Super.cz

Peče sladkosti, tak doma aspoň skáče přes švihadlo, aby do svatby nepřibrala: Muzikálová zpěvačka předvedla i psí drezuru

Také muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová (34), hvězda mj. muzikálu Čarodějka, který se pochopitelně v současné době nehraje, se s námi podělila o svůj program během karantény. Doma se rozhodně nenudí. A štěstí má i v tom, že u domečku, kde se snoubencem Karlem bydlí, mají i malou zahrádku.

Právě na zahradě venčí svého malého pejska Fazoli. "Ještěže nemáme většího, to by ten prostor asi nestačil," svěřila. A Fazoli natočila i při drezuře, takže se můžete podívat i na to, které povely její mazlíček umí.

Elis stále pracuje, zkouší aspoň doma na muzikál Ples upírů, který by se měl vrátit na jeviště GoJa Music Hall, online vyučuje zpěv a také dělá živé koncerty na Facebooku. "Jen se Kájou trochu pereme o počítač, má home office a máme jenom jeden," prozradila.

Činí se i v kuchyni, peče hlavně sladkosti, ovšem sama musí v jejich konzumaci trochu brzdit. "To bych se nevešla do svatebních šatů. Snažím se to kompenzovat aspoň cvičením. Do fitka teď nemůžu, takže jsem vytáhla aspoň švihadlo a obruč," doplnila a ve videu můžete ukázku i vidět. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků