Michaela Dolinová

Michaela Dolinová Korzo

Michaela Dolinová hubne kilo za večer

Herečka Michaela Dolinová (57) dokáže shodit kila i bez drastických diet. A stačí jí k tomu opravdu málo. Divadelní hra Na úrovni je pro herečku natolik náročná, že během ní zhubne o jeden kilogram. Mohou za to i divoké postelové scény s Filipem Blažkem (48).

„Za představení v divadle Broadway zvládneme s Filipem zhubnout i celý kilogram. Neustále se totiž přesunujeme z místa na místo, což je fyzicky dost náročné,“ prozradila Novinkám Dolinová, která kvůli hře změnila skoro celý svůj zevnějšek.

„Musela jsem změnit barvu svých vlasů ze světlé na tmavou, abych se více podobala původní představitelce. A navíc jsem začala chodit do solária. Během hry se totiž svlékáme do plavek, což se mi moc nechtělo, ale řekla jsem si, že když se do nich nacpal i Blažek, tak já musím taky,“ směje se Dolinová.

Novinkám také přiznala, že postelové hrátky s Blažkem nejsou tak příjemné, jak by si mnohé jeho fanynky mohly myslet.

„Během představení lítáme jak hadr na koštěti. Takže se strašně moc zpotíme. Pak když spolu ležíme v posteli, snažíme se jeden druhého nedotýkat, aby nám nebylo větší vedro,“ přiznala se herečka, která ač v posledních měsících zmizela z obrazovek televize Nova, své místo před kamerou si našla. Na stanici Public moderuje svůj pořad Klobouk, kam si zve slavné hosty. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků