Bez šampónu, bez hřebenu, bez vlasů

Boj s vypadáváním vlasů vyžaduje velké odhodlání a trpělivost. Jak moc se to vyplatí potvrzují příběhy Martina J. a Tomáše H. Martinovi vlasy přestaly padat a nabyly na síle a plnosti. Tomášovi dokonce Provexin pomohl vrátit vlasy po celé ploše hlavy. „Po 10 letech jsem si koupil zase hřeben a šampón. Nejen to, začal jsem pravidelně zase navštěvovat kadeřnictví a používat styling.“ Říká Tomáš.
Adrogenní Alopecií, trpí 95% mužů, kteří plešatí

Adrogenní Alopecií, trpí 95% mužů, kteří plešatí

Alopecie neboli plešatění či zvýšené vypadávání vlasů, je nejčastější příčinou ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. 95% alopecií patří do skupiny androgenní alopecie. Ta je dědičná a je způsobena zvýšenou citlivostní vlasových folikul na hlavě na mužský pohlavní hormon (androgeny). Příčinou plešatění je kombinace genů, hormonů a věku. Většina mužů je zasažena touto formou vypadávání vlasů. V jakém věku a jak rychle vlasy vypadají se u jedinců liší. Vlasy rostou z vlasových folikulů, což jsou malé, pytlovitě-tvarované dutiny v kůži. Při androgenní alopecii se cyklus růstu vlasů zastaví v klidové fázi a nedostane se lehce zpět do růstové fáze.

Koupit
nyní na provexin.cz se slevou 30%
Prokazatelné účinky proti dědičnému vypadávání vlasů

Prokazatelné účinky proti dědičnému vypadávání vlasů

Provexin® A100HF je patentovaný přípravek pro opětovný růst vlasů, který byl vyvinut ve Švédsku, kde je také vyráběn. Provexin byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky přípravku, říká profesor Jonas Müntzing. V Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu si všimli, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% nárůst vlasů. To znamená, že u více než 80% účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Přibližně 60 % z účastněných zaznamenalo zvýšený růst vlasů již během prvních 3 měsíců. Pokud chcete dosáhnout trvalých výsledků, je důležité používat Provexin dlouhodobě.

Koupit
nyní na provexin.cz se slevou 30%
Jednejte hned, odhodlání a trpělivost přináší výsledky.

Jednejte hned, odhodlání a trpělivost přináší výsledky.

Faktem je, že díky androgenní alopecii mohou vlasové folikuly úplně zmizet. Toto se stane díky zanedbání problému, a pokud již vlasový folikul neexistuje, nemá nový vlas z čeho vyrůst. Pokud vám vlasy vypadávají déle než 7 až 10 letech, může být jakýkoliv pokus o jejich opětovný růst velmi těžký. Léčba přípravkem Provexin® A100HF by se proto měla zahájit ihned, jakmile zjistíte řídnutí či vypadávání vlasů,” říká Jonas Müntzing. Tisíce Čechů a Skandinávců však potvrzuje, že Provexin opravdu přináší znatelné výsledky. Je třeba však disciplíny a trpělivosti. Kúra vyžaduje každodenní používání a výsledky se dostavují individuálně v rozpětí 3-9 měsíců.

Koupit
nyní na provexin.cz se slevou 30%

Časová osa článků