Kateřina Kristelová s dcerou Claudií.

Kateřina Kristelová s dcerou Claudií. Foto: archiv

Kristelové dcera má další super kšeft: Je jí rok a už vydělává desetitisíce

Dcera moderátorky Kateřiny Kristelové (40) oslavila v září roční narozeniny a už má svůj vlastní bankovní účet. Na něj jí její maminka ukládá peníze, které malá Claudia sama vydělá. V osmi měsících nafotila kampaň na dětské hračky a nyní dostala reklamu na dětské botičky.

"Malá dostala reklamu na botičky, kterým fandíme, protože upřednostnujeme pohodlí, a tyhle boty jsou především o tom," prozradila Kristelová. Honorář malé Claudie ale neprozradila. "Na to, kolik jí je, to je sakra dobrý," usmála se moderátorka, která vyrazila letos poprvé za sněhem.

Do Špindlerova mlýna vyrazila s Evou Decastelo (41) a jejími dětmi Zuzankou a Michálkem a Martinou Gavriely (41) a její dcerou Jessicou a synem Tonnym. Pro Claudii Tůmovou to byly první krůčky ve sněhu. "Šla jak po třech rumech," směje se Kateřina.

Kristelovou vedle dcery po dlouhé době doprovodil její manžel, hokejista Martin Tůma. "Táta nám konečně na pár dnů přijel domů. Malou nepustí z ruky. Čeká ho přestup. Už se mi po manželovi stýskalo a doufám, že další smlouvu podepíše blízko nás v Evropě," dodala Kristelová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků