Tereza Kerndlová už ve Španělsku k moři nesmí.

Tereza Kerndlová už ve Španělsku k moři nesmí. Foto: instagram T. Kerndlové

Tereza Kerndlová se pochlubila fotkou v plavkách z archivu. Ve Španělsku už platí zákaz chození na pláž

Potěšit fanoušky, kteří jsou v rámci karantény zavření doma novými fotografiemi v bikinách od moře, už Tereza Kerndlová (34) nemůže.

Opatření španělské vlády kvůli epidemii koronaviru už dosáhly i do letoviska Marbella, kde si zpěvačka prodloužila pobyt s tím, že to tam bude příjemnější než v Česku. Ve Španělsku je 20 tisíc nakažených a přes tisícovka mrtvých.

"Zdravím vás všechny z Marbelly, tak tady už taky nikam nemůžete. Takže pár dalších fotek z pláže, když se na ni ještě mohlo," postovala aspoň snímky z archivu.

"Co mi vážně chybí, že nemůžu chodit denně s mým mužem těch 8 km podél moře! Máme velkou zahradu, tak to zítra zkusíme tady, pořád dokolečka! Buďte rádi, že můžete u vás chodit ven ve dvou. Tady smí chodit ven vždy jen jeden z rodiny," popsala aktuální situaci Tereza.

Zpěvačka už svůj názor zůstat ve Španělsku přehodnotila a chce se vrátit domů. "Tak jsem našla let do Prahy přes Amsterdam na 4. dubna, no uvidíme, jestli to klapne, nebo budu hledat jinej... Každý chce být v této situaci už ve své rodné zemi, takže myslím na všechny, co se o to pokouší. Věřím, že se domů dostaneme!" uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků