Ejvi už je doma z porodnice.

Ejvi už je doma z porodnice. Foto: archiv E. Mchitarjan

Blogerka rodila tak rychle, že nestihla dojít na sál. Česká módní ikona porodila dceru, které dala hodně netradiční jméno

Blogerka Ejvi Freedom je dvojnásobnou maminkou. Eva, která se před třemi lety stala třetí nejlepší blogerkou roku v kategorii fashion, porodila dceru, kterou s manželem pojmenovali Ruby. Mají již tříletého syna Edgara.

"Okolnosti posledních měsíců, týdnů a dnů však ani mě nenechávaly vůbec tak klidnou, protože pokud jde o zdraví, to je opravdu vždy na prvním místě, a pokud se nejedná jen o to vaše, ale vašich dětí, rodiny, rodičů, prarodičů, tak o to víc se vás to dotýká a modlíte se, aby všichni byli zdraví. I tak jsem se snažila na maximum soustředit na klid a nepročítat každé zprávy a zkrátka nestresovat se a věřím, že to všechno se vyplatilo," přiznala strach z koronaviru Ejvi.

Porod byl bezproblémový. "Bylo to se vším všudy 2,5 hodiny a ten finální porod byl tak rychlý, že jsem nestihla dojít na sál a porodila jsem na pokoji během 5 minut," prozrazuje.

"Teď už jsme všichni 4 doma. Máme šestinedělí, a tak mě ani situace, že opravdu budeme doma a na zahradě, nestresuje a přeju si, aby ta veškerá opatření teď dodržoval každý, jak jen může, aby bylo zase brzy všem a všemu dobře," dodala blogerka, která porodila v magické datum pátek 13. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků