Olga Kurylenko

Olga Kurylenko Profimedia.cz

Olga Kurylenko popsala, jak probíhalo testování a co jí lékaři ohledně koronaviru řekli

Herečka Olga Kurylenko je jednou ze známých tváří, které se nakazily koronavirem. Nemá ponětí, kde k nemoci přišla, jak napsala na Instagramu. Tam zároveň poděkovala fanouškům za podporu a sdílela informace z testování i svůj aktuální zdravotní stav.

„Děkuji všem za zprávy s přáním všeho dobrého,“ píše Bond Girl z filmu Quantum of Solace. „Chtěla bych využít příležitosti zodpovědět nejčastější otázky, na které se v souvislosti s koronavirem ptáte,“ uvedla herečka.

K těm patří: proč není v nemocnici, kde ji testovali, jak testování probíhalo a kde se nakazila.

„Nemocnice jsou plné a berou pouze pacienty ohrožené na životě, pokud jsem tomu rozuměla správně,“ odpovídá Olga. „Řekli mi, že když se mi udělá hůř, ať zavolám ambulanci,“ dodala k prvnímu dotazu.

Do nemocnice ale jela na testování, přivezla ji záchranka poté, co lékaře kvůli vysoké horečce zavolala. Vzorek k testu lékaři odebrali stěrem z krku.

A kde nemoc chytla? „Je nemožné to určit. Mohlo to být kdekoli. Mohla jsem se dotknout kliky dveří taxíku a nakazit se tam. Je to na površích!“ varuje Kurylenko. „Celý týden se mi teplota ustálila na 38 stupních, občas stoupne na 38,5. Dneska klesla,“ dodala herečka ke svému stavu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků