Heidi Klum s manželem Tomem Kaulitzem

Heidi Klum s manželem Tomem Kaulitzem Profimedia.cz

Její manžel má negativní testy na koronavirus: S vlastními výsledky se ale modelka Heidi Klum zatím nesvěřila

Heidi Klum (48) s manželem Tomem Kaulitzem jsou odděleně v domácí karanténě. Modelka sdílela na sociálních sítích video, jak manžela líbá přes sklo, zatímco čekají na výsledky testů na koronavirus. Těch se už dočkal modelčin choť a byly negativní. Na svoje vlastní výsledky však modelka, která začátkem minulého týdne onemocněla, buď stále čeká, nebo se s nimi jen nesvěřila světu.

O bratrově zdravotním stavu informoval ve svých Instastories Bill Kaulitz, s nímž působí ve skupině Tokio Hotel. O výsledcích Heidi však zatím nepadlo ani slovo. Modelka se nechala testovat poté, co během natáčení pořadu Amerika má talent onemocněla a nemohla tak točit. Z důvodu nedostatku testovacích souprav v USA se však podrobila testům až o několik dní později.

Mezitím se její manžel vrátil z turné a sám se cítil nemocen. Pár se tak rozhodl separovat a tráví čas odděleně. V případě Kaulitze je však už jisté, že se nejedná o koronavirus. Nezbývá než doufat, že na tom modelčiny výsledky budou obdobně a pár, který i rok po svatbě působí velmi zamilovaně, se bude moci co nevidět líbat nejen přes sklo. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků