Fanoušci dostali o herečku strach.

Fanoušci dostali o herečku strach. Michaela Feuereislová

Dagmar Havlová ztratila vědomí: Jako malá smrt, píše bývalá první dáma

Z udílení filmových a televizních cen, které proběhly tento víkend, si bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) neodnáší jen příjemné vzpomínky. Přestože si slavnostní večer Českého lva užívala a hýřila dobrou náladou, následný večírek pro ni skončil náhlou nevolností.

Bývalá první dáma na svém instagramovém profilu vysvětlila, co se přihodilo. „Ztratila jsem vědomí, poprvé v životě. Jako malá smrt,“ napsala herečka s tím, že za chvilkové bezvědomí mohl patrně vydýchaný vzduch, což není při takovém množství lidí, které se na 27. ročníku filmových cen sešlo, nic neobvyklého.

Manželka zesnulého prezidenta Václava Havla (✝75) také veřejně poděkovala svým zachráncům, kteří se o ni postarali. „Děkuji neznámým lékařům za první pomoc a svým kamarádům. Žádné zranění, padala jsem prý elegantně,“ odlehčuje situaci Dagmar Havlová.

Svou zprávou uklidnila mnoho z těch, kteří se o bývalou první dámu strachovali. „Moc vám to slušelo, buďte na sebe opatrná,“ vzkazuje Havlové jedna z fanynek na sociálních sítích. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků