Martha Issová na Lvy oblékla šaty, které už měla na sobě. Super.cz

Tyhle šaty už jednou oblékla: Martha Issová oslnila štíhlou postavou. Má ji díky filmové roli

Loni na Českých lvech Martha Issová (42) přebírala ocenění za televizní projekt svého muže Davida Ondříčka Dukla 61. Letos tady želízko v ohni neměla, protože film Zátopek, na němž spolu opět spolupracovali, bude mít premiéru až v létě.

Pokud jde o outfit, zopakovala ten, který už loni v červnu oblékla na filmovém festivalu v Monte Carlu. Výrazný růžový model od svých oblíbených návrhářek ze studia Chatty jen doplnila jinými šperky od Boucheronu. Drobounká herečka v něm oslňovala svojí štíhlounkou postavou. Matka dvou dcer si ji drží i poté, co dotočila svoji roli Dany Zátopkové ve zmíněném filmu.

"Zalíbilo se mi to natolik, že jsem ani po natáčení s kondičním tréninkem nepřestala, i když oštěpem už tolik neházím. Zjistila jsem, že sport skutečně přináší radost do života," vysvětlila nám Martha.

A jak zvládá sportovat se dvěma dětmi? "Starší dcera už chodí do školy a mladší po obědě spí, což je čas pro mého trenéra, který je tak hodný, že přijede za mnou a hodinu a půl spolu cvičíme, dokud se nevzbudí," popsala nám, že na cvičení se prostě najít čas dá. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků