Karolína Kokešová jako malá holčička

Karolína Kokešová jako malá holčička Foto: archiv K. Kokešové

Z téhle české holčičky vyrostla nejkrásnější dívka světa. Podívejte se, jak jí to slušelo v dětství

Úřadující Miss Global Karolína Kokešová (25) si vítězstvím na světové soutěži krásy Miss Global splnila sen, jaký má snad každá malá holčička. Která dívka také v dětství nesnila o tom stát se princeznou? Kokešová však svou cestu za korunkou vzala trochu oklikou.

Jako malá byla spíše sportovní typ, trávila čas na hřišti a s kluky a až časem v sobě objevila křehkou dívku a lásku k módě.

"Jako malá holka jsem si rozuměla spíš s klukama a hrála závodně basket. Byla to moje vášeň. Časem se ale ledy prolomily a stala se ze mě slečna. Mě samotnou objevil modelingový scout na ulici a v podstatě mě k téhle cestě navedl a já si v tom později našla vášeň novou," vysvětluje Karolína, která na České Miss skončila na třetím místě a jako vítězku ji zvolili televizní diváci.

Miss Global Karolína Kokešová

Super.cz

"Na modelingu mě baví, že pokaždé můžete být někým jiným – jednou sexy vamp girl, podruhé něžnou vílou. Potkáte se se spoustou zajímavých lidí, procestujete kus světa. Naučíte se cizí jazyk. Osamostatníte se. Dalo mi to hrozně moc a za nic bych to nevyměnila. Takže za mě to každé holčičce vřele doporučuji," nechala se slyšet Karolína. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků