Přebytečná voda v těle. Benefit nebo prokletí? A kde je pravda?

Tuková tkáň má nejvyšší schopnosti absorpce vody. Podle toho, kolik je v ní vody uloženo, podle toho taky objemově vypadá. Voda se v této tkáni ukládá vždy, kdy je tělo převodněno. Pitný režim 2-3 litry vody denně? Máte pocit, že jste někdy nalití jako balón a vše se vám zařezává? Spousta lidí dlouhodobě podléhá marketingu komerčního pitného režimu a soustavně tím ohrožuje své zdraví. Bohužel.
Problém se týká každého druhého

Problém se týká každého druhého

Nadměrné množství vody způsobuje „vodní intoxikaci“ a v žádném případě není zdraví prospěšné. S nadměrným množstvím vody v organismu je spojeno až 80 % nadváhy. Metabolické procesy nefungují správně a tělo řeší, co tolika litry navíc pořád dělat. Dlouhodobá únava tak je běžná. Otékání a tloušťka tukové vrstvy jasně ukazuje, jak tělo převodňování řeší a kam ukládá. Pakliže to trvá roky, zbavit se takové vody je problém. Komerčně propagovaný pitný režim 2-3 litry vody denně nemá žádný logický základ, uvádí stále větší množství odborníků. Důsledky jsou vidět každý den, ale lidé už je nevidí. Bohužel.

Více
nyní na odvodneni-organismu.cz
Nadváha kvůli nadbytku vody? Ano, může to být 5-15 litrů!

Nadváha kvůli nadbytku vody? Ano, může to být 5-15 litrů!

Špatný metabolismus, únava, časté močení, trvale přetěžované ledviny, váčky pod očima. Většina lidí, kteří nevědomky soustavně své tělo převodňuje, tyto problémy znají, ale většinou neřeší. Nejedná se pouze o estetický problém, ale i další procesy, které nefungují správně. I hubnutí je tak podstatně těžší. „Pokud přebytečnou vodu vypustíte, nejenže budete vypadat lépe, ale také se tak budete cítit“, uvádí lékaři z klinika-krasy.cz. V momentě, kdy se tělo dostává do rovnováhy, metabolické procesy fungují efektivněji. Přebytečnou vodu stačí zlikvidovat 1 - 2x ročně. Efekt je vidět nejen v zrcadle, na váze, ale i u šatníku. Homeostáza v rovnováze má své zásadní zdravotní benefity.

Více
nyní na odvodneni-organismu.cz
Spalování tuků vyžaduje nejdříve efektivní metabolismus

Spalování tuků vyžaduje nejdříve efektivní metabolismus

„V praxi se setkávám se spoustou žen a mužů, kteří neumějí zhubnout. V posledních letech je odvodnění první krok, kterým začínáme. Tělo musí být nejdříve fit, aby metabolismus mohl spalovat efektivněji. Je možné užívat delší dobu například diuretický čaj, ale u nás využíváme účinný koncentrát, kdy nám k nápravě stačí jen pár dnů. Pokud člověk vidí na váze i v zrcadle jasný rozdíl, na jídelníček a cvičení se těší,“ má jasno cvičitelka Hanka, která se zmiňuje o koncentrátu H2Out. Tento přírodní produkt medical swiss se používá krátkodobě k vyrýsovaní postavy.

Více
nyní na odvodneni-organismu.cz
Osvoboďte organismus od skladované vody

Osvoboďte organismus od skladované vody

Užívání H2Out hospodaření s vodou koriguje a její ukládání znemožňuje. V závislosti na množství skladované vody je zvýšená potřeba vyprazdňování v průběhu prvních dnů užívání. Výsledkem užívání je ztenčení tukové vrstvy pod kůží v závislosti na její původní mohutnosti. Nejedná se o produkt, který by se měl užívat dlouhodobě v řádu měsíců, ale ideálně 2x ročně. H2Out získáte v každé lékárně za 639 Kč nebo na stránkách výrobce o 100Kč levněji při zadání slova AKCE. Krátkodobě také H2Out FORTE za akční cenu. Nepropásněte výhodnou akci a vyprázdněte tukové buňky od nadbytku vody co nejdříve. S přicházejícím sluníčkem můžete vypadat úplně jinak. Akční zboží pouze v omezeném množství!

Využít akci
nyní na odvodneni-organismu.cz

Časová osa článků