Využíváte svůj mozkový potenciál na 100 %? Ani náhodou

Náš mozek je jeden z nejméně prozkoumaných orgánů v těle. Některé pochody a procesy se stále nepodařilo pochopit a vysvětlit. Je to proto, že se tím zabývá „pouze“ opět mozek někoho jiného. Většinou vědce. Využíváte svůj mozek na maximum? Znáte svůj potenciál? Podle výzkumů se tomu dá krátkodobě i dlouhodobě pomoci.
Přepracování, přetrénování, únava. Co s tím?

Přepracování, přetrénování, únava. Co s tím?

Přestože máme všichni 24 hodin denně, většina z nás nemá tolik času, abychom stihli úplně vše. Práce, sport, zábava, přátele, rodina a další, mezi které dělíme náš čas. Výsledkem je často stres, nestíhání, nedostatek spánku, nekvalitní strava. A to je ten problém. Mozek trpí a neumí se správně regenerovat. Pozornost, soustředění a výkonnost dlouhodobě klesá. Rychle jsme vyčerpaní a demotivovaní. Pokud problém přetrvává roky, přirozené látky tělu vlastní klesnou pod mezní úroveň a tělo si je dále neumí vytvořit samo. Většina lidí tak končí na antidepresivech. Ty patří v EU mezi nejzneužívanější léčiva. Bohužel.

Více
nyní na x-espeed.cz
Podpořte mozek a sledujte, jak stoupá váš výkon!

Podpořte mozek a sledujte, jak stoupá váš výkon!

Toužíme po nějaké zázračné metodě, která by naučila náš mozek pracovat efektivněji, rychleji a využila centra, která leží většinou nevyužitá ladem. Řešení existuje. Zařadit do svého života pravidelně produkty, které obsahují velmi důležité minerály a vitamíny pro naše tělo a účinně působí na podporu paměti, koncentraci a zvýšení energie. Můžeme konzumovat spoustu ovoce a zeleniny, ale kdo na to má pravidelně čas? Lékaři stojící za unikátním doplňkem stravy X-eSpeed mají na tuto otázku jasnou odpověď: "X-eSpeed maximalizuje Váš potenciál. Jedinečné složení účinných látek se vzájemně podporuje v účinku, doplní potřebné živiny a aktivizuje celý potenciál mozku. Nepřekračujte dávkování!"

Více
nyní na x-espeed.cz
Nepropásněte zaváděcí akci X-eSpeed!

Nepropásněte zaváděcí akci X-eSpeed!

Produkt X-eSpeed je nejen pro sportovce, kteří ho využívají během fyzické aktivity, ale také pro vrcholové manažery, studenty a lidi, kteří potřebuje špičkově fungující mozek. Kombinace účinných látek aktivizuje rezervy a potenciál, zvyšuje schopnost se soustředit, rychleji a chytřeji reagovat. Užívá se ideálně 2x denně přimícháním směsi do čaje či horké vody. Nechutná příliš dobře, ale to je cena za funkčnost a nepřítomnost chemických sladidel. Jde o surový preparát, který komplexně podporuje všechna mozková centra. Nepřekračujte dávkování! Zvýšení mozkové aktivity zvyšuje zásadně energetický výdej a může vést k nežádoucímu úbytku váhy! Zaváděcí akce pouze do vyprodání šarže klinické studie.

Více
nyní na x-espeed.cz

Časová osa článků