Jen Atkin je novou Miss Velké Británie.

Jen Atkin je novou Miss Velké Británie. Profimedia.cz

Nebyla jsem nejhezčí a mám všude strie, říká nová britská Miss, která za sebou má neuvěřitelný příběh

Nová Miss Velké Británie Jen Atkin za sebou má příběh jako z filmu. Poté, co ji kvůli váze 108 kilo opustil snoubenec, odstartovala proměnu, která ji dovedla až k titulu královny krásy. Ve zkratce: Jen upravila životosprávu, začala cvičit, zhubla přes padesát kilo, přihlásila se do britské Miss a soutěž vyhrála.

„Byl to pro mě šok, před třemi lety by mě ani ve snu nenapadlo, že se stanu Miss. Dřina se vážně vyplatila,“ řekla v pořadu Good Morning Britain, kde o soutěži hovořila. „Nebyla jsem nejhezčí a pravděpodobně jsem byla největší z finalistek. Ale zvítězila jsem díky příběhu a své osobnosti,“ míní Jen.

Finalistky se před obecenstvem předvedly ve společenských šatech, během rozhovoru a také v plavkách, což je v poslední době hodně diskutované téma. Jen si tuto disciplínu dle svých slov užila, zároveň ale chápe, že ne všem ženám je příjemná. „Mám velikost 38 - 40, všude strie a jsem na to pyšná. Možná by promenáda měla být v Miss Velké Británie volitelná, ale já bych šla, abych dala najevo, že žena nemusí mít velikost 36, aby mohla nosit bikiny nebo plavky,“ uvedla Atkin.

Například německá Miss nebo Miss America už promenádu v plavkách zcela zrušily

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků