Přítelkyně Jakuba Prachaře se jen tak něčeho nezalekne.

Přítelkyně Jakuba Prachaře se jen tak něčeho nezalekne. Foto: Super.cz/Schwarzkopf Elite Model Look a Instagram D. Dvořákové

Prachařovu přítelkyni hned tak něco nezastaví. Topmodelka se noří do ledových vod a přijímá další výzvy

Už několik let se chřipky a nachlazení Denise Dvořákové (30) vyhýbají. Česká topmodelka, která chodí s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem (38), totiž není žádný věchýtek, jak by se mohlo zdát, ale tvrdě pracuje na své fyzičce a v průběhu roku se otužuje. Pokud jste se například tuto zimu procházeli okolo hostivařské přehrady, mohli jste na ni natrefit, jak se v jednodílných plavkách a kulichu noří pod vodní hladinu.

Denisa je známá pozitivním postojem ke sportu a otužování. Pracuje na sobě ale komplexně. Svoji kariéru Denisa začala v roce 2006 vítězstvím na světovém finále modelingové soutěže, v jehož českém finále Schwarzkopf Elite Model Look působí už několikátým rokem jako ambasadorka. K této pozici nasměroval modelku její objevitel Saša Jány.

„Denisa se zhostila i v minulých dvou letech role průvodkyně castingu skvěle. Chodila na hodiny mluveného projevu. Nejprve měla trochu trému, ale po pár castinzích získala sebevědomí. Myslím, že i mladé holky a kluci mají rádi její přístup – často jim radí, jak v modelingu začít,“ říká ředitel agentur Elite Prague a Bratislava. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků