Amanda Bynes představila světu svého snoubence.

Amanda Bynes představila světu svého snoubence. Profimedia.cz

Den poté, co herečka s psychickými problémy oznámila zásnuby, světu představila snoubence: Znají se z léčebny a randí pár měsíců

Amanda Bynes (36) překvapila sledující na Instagramu, když snímkem obřího prstenu oznámila zásnuby. Nikdo ani netušil, že má herečka nějakou známost, natož snoubence. Toho představila světu hned následujícího dne. Na sociální síti sdílela jejich společné selfie, k němuž napsala jednoduše jenom „Lover“.

Podle E! News se jmenuje Paul Michael a poznali se v léčebně. Randí spolu podle zdrojů prý dva až tři měsíce. To sice není vůbec dlouhá doba, ale podle serveru a hereččina Instagramu jsou zásnuby opravdu skutečné.

Amanda opustila léčebnu pro závislé na sklonku loňského roku, kdy předvedla světu i své nové tetování v obličeji. Příliš informací z osobního života nesdílí a soustředí se především na své zdraví. Někdejší hvězda romantických komedií trpí kromě jiného bipolární poruchou a léta bojuje s drogovou závislostí. Dle zdrojů je na tom ale v posledních letech psychicky lépe a drog se prý také nedotkla. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků