Amy Childs rozhodně stydlivostí netrpí, takhle propagovala svou novou reality show.

Amy Childs rozhodně stydlivostí netrpí, takhle propagovala svou novou reality show. Profimedia.cz

Britská sexbomba Amy Childs propagovala svou reality show jen v titěrných bikinkách

Britka Amy Childs (21), jež by se dala považovat za profesionální účastnici reality show, díky čemuž se také proslavila, je v poslední době na roztrhání. Minulý týden zahájila provoz vlastního salónu krásy a krátce předtím se stala tváří značky spodního prádla Bra Queen. Tentokrát si Amy zkusila propagaci své nové reality show s názvem It’s All About Amy a jako nejvhodnější oděv pro tuto příležitost zvolila pouze černé bikiny vykládané blyštivými flitry a k nim sladěné lodičky na vysokých podpatcích.

It’s All About Amy se bude vysílat na kanálu Channel 5 a Amy v ní bude představovat samu sebe, tedy dívku milující diamanty, jež se stala slavnou díky jiným reality show - Big Brother a The Only Way Is Essex. Třpytící se Amy tak měla představovat dívku ze sloganu „Essex Diamont Girl“.

Nová reality show se bude vysílat na stanici každý čtvrtek od 22. Hodin a není pochyb, že se na ni budou dívat fanoušci Amy, kteří ji v současnosti v televizi postrádají. Děj show se však zaměřuje na poněkud nezáživné téma, a to na události, které vedly k zahájení provozu jejího salónu krásy v Brentwoodu. Není tak pochyb, že celá reality show je spíš dobře promyšleným reklamním tahem, jak nalákat do salónu početné houfy zákaznic. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků