Amber Rose si nechala na čelo vytetovat jména synů.

Amber Rose si nechala na čelo vytetovat jména synů. Profimedia.cz

Instagramová modelka si nechala udělat tetování na čele a schytala to od fanoušků: Poslala jim peprný vzkaz a fotku v prádle

Modelka a aktivistka Amber Rose (38) před několika dny vzbudila pozdvižení, když se objevila s novým tetováním na čele. Nápis Bash a Slash je poctou jejím dvou synkům, Slashovi, který se narodil před třemi měsíci, a Sebastianovi, jehož má ze vztahu s rapperem Wizem Khalifou.

Z nové ozdoby obličeje byla sice nejspíš sama nadšená, fanoušci se jí za tetování ale vysmáli. Na oplátku jim Amber pověstná svými křivkami poslala vyprsený snímek v červeném župánku s peprným vzkazem.

„Krása netkví v tom, co je na povrchu, ale počítá se to, co je uvnitř. V mojí kun*ě a v mém srdci,“ připsala k fotce.

Pak přidala ještě další příspěvek, tentokrát pouze text, který zněl: „Všichni, kteří mi říkají, že jsem moc hezká na tetování na čele, jsou ti samí lidé, kteří by mi tvrdili, že jsem krásná, i kdybych se jim nelíbila. Nebo by mi prostě řekli, že jsem hnusná. Pointa je, dělejte si v životě to, co jenom ku*va chcete.“

A že se názory ostatních čerstvá dvojnásobná maminka ani trochu netrápí, je patrné i z toho, že tetování hrdě vystavuje na odiv nejen na fotkách, ale i na ulici. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků