Tom Hanks s manželkou Ritou Wilson

Tom Hanks s manželkou Ritou Wilson Profimedia.cz

Nejzábavnější moment Oscarů: Tom Hanks dělal kliky přímo na červeném koberci

Dění na červených kobercích obvykle začíná a končí pózováním před fotografy, prezentací rób a šperků a krátkými rozhovory. Zažitou rutinu letos narušil Tom Hanks (65), který na běhounu před divadlem Dolby, kde se v neděli předávali Oscaři, využil ke sportovní chvilce. Když procházel kolem vojáků, zastavil se na slovíčko se seržantem a následně ho vyzval, aby si spolu udělali pár kliků.

Jak k tomu došlo, vědí jen oni, ale oba muži se skutečně na koberci pustili do cvičení. Nutno uznat, že třiašedesátiletý herec je v kondici, i v obleku se pohyboval s lehkostí.

Od doby natáčení filmu Zachraňte vojína Ryana má Hanks k americké armádě silný vztah, píše Daily Mail. V roce 2006 se za roli kapitána americké armády Johna Millera dokonce stal čestným členem síně slávy elitní jednotky U.S. Army Rangers.

I na dalším populárním videu, které vzniklo na letošních Oscarech, tentokrát uvnitř divadla, hraje Hanks hlavní roli. Spolu s manželkou Ritou Wilson a kolegyněmi na něm vřele fandí filmu Parazit, jenž se stal absolutním vítězem letošních Cen Akademie.

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků