Presley Gerber se pochlubil novým tetováním.

Presley Gerber se pochlubil novým tetováním. Profimedia.cz

To asi máma koukala! Syn Cindy Crawford se cítí nepochopený: Slovo si nechal vytetovat na obličej a internet se mu vysmál

Presley Gerber (20) si před několika dny nechal udělat nové tetování. Jeho obličej nyní zdobí nápis misunderstood čili nepochopený. Autorem malůvky je známý tatér Jonathan „JonBoy“ Valena, který výsledek své práce sdílel i na Instagramu se slovy: „Promiň, mami,“ která zjevně měla patřit modelově matce, slavné Cindy Crawford (55).

Netrvalo dlouho a na mladého modela se začaly sypat hejty od uživatelů sociální sítě. „Proboha, proč?“ zněl jeden z komentářů. „Právě sis zničil obličej!“ komentoval další. „Jediné, co je k nepochopení, je to tetování samotné,“ reagoval jiný.

Kritiky bylo tolik, že se na ni sám Gerber rozhodl reagovat. V živém instagramovém vysílání tetování odůvodnil pouze tím, že se necítí pochopený. „Kdybych si myslel, že mi to zničí obličej, nebo kdybych to nechtěl, tak to nedělám. Myslím, že je to celkem jasné,“ zdůvodnil své pohnutky.

A hejtrům poslal jasný vzkaz. „Chtěl jsem jenom říct, že pokud o mně chce někdo říkat sra*ky, komentovat tohle nebo moji rodinu, dám vám svou adresu, slibuji, a můžete mi to přijít říct do očí,“ uzavřel. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků