Julia Roberts s neteří Emmou, která je také herečkou.

Julia Roberts s neteří Emmou, která je také herečkou. Profimedia.cz

Když má herečka za tetu hollywoodskou hvězdu, jejich konverzaci sledují milióny lidí

Psát si soukromě na sociálních sítích, kde to mohou vidět další tisíce, statisíce i milióny lidí, už není nic výjimečného. Celebrity Facebook i Instagram v tomto směru hojně využívají. Nejčastěji v případě gratulací.

Instagram, který sleduje necelých osm miliónů lidí, k blahopřání použila i Julia Roberts (54), která veřejně popřála své neteři, rovněž herečce Emmě Roberts. A k tomu sdílela fotky z oslavy, na které mají obě party kloboučky, frkačky a kolem nich se vznáší konfety. „Všechno nejlepší děvčeti, které miluji a zbožňuji z celého srdce!“ napsala představitelka legendární Vivien v Pretty Woman. Emma je dcerou Juliina bratra Erica a herečky Kelly Cunningham.

O tom, jak hezký vztah mezi sebou Julia a Emma mají, fanoušky obě ujišťují nejen na sociálních sítích, ale nezřídka i v rozhovorech. „Když k nám Emma přijde, vždycky si říkám: ‚Jen ať to je pořád ona‘. A ona je, ta kouzelná holka, kterou vždycky byla,“ řekla Julia v interview pro Los Angeles Times v souvislosti se slávou, která umí člověku zamotat hlavu.

Emma zase v pořadu Busy Tonight svěřila, že lidé nevidí podobu mezi ní a tetou - dokud se neusměje. „Obě máme plnou pusu zubů. Když s někým mluvím a usměju se, tak mi říkají, že vypadám úplně jako teta,“ uvedla čerstvě devětadvacetiletá Emma.

Tu mohou diváci znát z filmů Billionaire Boys Club, Paradise Hills nebo ze seriálů Scream Queens a American Horror Story. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků