Šaty na ples Monika Bagárová sháněla na poslední chvíli.

Šaty na ples Monika Bagárová sháněla na poslední chvíli. Foto: Ples v hotelu International

Bříško se jí už krásně zakulatilo. Monika Bagárová se nemohla vejít do šatů

Během těhotenství by měla zvolnit, Monice Bagárové (26) se ale pracovní diář plní víc než kdy předtím. Zpěvačka je v jednom kole, a tak si prý nestihla pořádně všimnout, jak rychle se jí vyklenulo těhotenské bříško. Před plesem v Brně tak na poslední chvíli sháněla šaty.

„No, já jsem si myslela, že si obleču nějaké šatičky, které mám doma, a zjistila jsem, že už je neobleču. Přiznávám, že to bylo hodně narychlo,“ řekla nastávající maminka. „Zavolala jsem po cestě skvělému návrháři z Brna Miroslavu Michaelu Knotovi. A říkám mu: prosím tě, nemáš něco většího? A on že to vymyslíme, ať se zastavím. Naposílal mi ještě fotky, přišla jsem, padlo to, trvalo to asi patnáct minut a všechno bylo hotovo a já jsem mohla vyrazit,“ popsala s úsměvem Monika, která se nakonec vedle Jitky Kocurové, Nely Slovákové, Evy Decastelo a dalších 800 hostů skvěle vyjímala.

V poslední době by Bagárová ráda zpomalila, ale její nasmlouvané povinnosti jí to neumožňují. „Jsem v mega velkém pracovním nasazení a musím se přiznat, že pak když večer dojdu domů, tak to cítím. Nebo když ráno vstávám, někdy nemůžu vstát z postele. Ale miluju svoji práci a stále funguju, mám tu energii. Samozřejmě je potřeba si to trošku srovnat a odpočinout si. Zrovna dneska jsem říkala, že asi trošku zpomalím,“ usmívala se zpěvačka, která účinkovala na 58. ročníku plesu hotelu International, stejně jako kapela Mirai, Hana Robinson, Jan Smigmator a další. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků