Známé dámy se vystrojily na Česko Slovenský ples.

Známé dámy se vystrojily na Česko Slovenský ples. Super.cz

28 rób z Česko Slovenského plesu: Takhle velkolepou společenskou událost pojaly známé dámy. Hlasujte pro nejlepší outfit!

Týden, co týden v rámci plesové sezóny známé dámy, a nejen ony, řeší, jakou róbu si vybrat, aby patřičně zazářily. Na Česko Slovenském plese se jich zatím sešel největší počet a v Obecním domě chtěla být každá za hvězdu.

Prestiž obléknout a ozdobit slavné krásky na tuto velkolepou událost si nenechají ujít ani módní návrháři a klenotnické firmy, pro všechny je to výhodné. I tentokrát se o největší počet rób rozdělilo jen pár návrhářských domů.

Vedla Tatiana Kovaříková se čtyřmi modely. Oblékla účinkující Leonu Machálkovou (55), moderátorky Gabrielu Laškovou (32) a Moniku Leovou (31) a také tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou. Hned v závěsu se třemi modely byl salon Poner, Sandra Marková a návrhářka Kristianna.

Na plejádu modelů a jejich nositelek se můžete podívat v bohaté fotogalerii, pod kterou je i anketa, v níž můžete vyjádřit svůj názor, který outfit byl celkově nejhezčí.

Kdo měl na Česko Slovenském plese nejkrásnější outfit?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků