Lenny představila píseň a klip Figure It Out. Video: Universal Music

Záběry z dětství i s přítelem: Lenny nechala fanoušky v novém klipu nahlédnout do soukromí

Zpěvačka Lenny (28) fanouškům představila novou píseň, Figure It Out je její dosud nejniternější skladbou. „Občas se objeví píseň, která je výjimečnější než ostatní, a právě Figure It Out je jednou z nich,“ říká.

„Píseň pojednává o cestě životem, jež je plná krásných chvil, ale i překážek, rozcestí a obtížných rozhodnutí, před která jsme postaveni. Potom je jen na nás, jak se rozhodneme a jakým směrem bude pokračovat naše životní cesta,“ popsala Lenny s tím, že slogan Figure It Out symbolizuje různorodost každého lidského příběhu.

Klip je složený ze záběrů ze zpěvaččina soukromí, a to od raného dětství přes dospívání po současnost. Nechybí na nich ani její blízcí, rodiče, dědeček či partner Marpo. „S fanoušky se podělím o to, co donedávna zůstávalo skryto,“ říká. Spoluautory písně a producenty jsou Ondřej Fiedler a Marcel Procházka, režie klipu se ujal Jan Strach.

Aktuálně Lenny dokončuje druhou desku, která vyjde na jaře. Na 4. prosince pak zpěvačka ohlásila svůj zatím největší koncert v kariéře.

„Podpora fanoušků na koncertech v minulých letech byla neskutečná! S kapelou jsme měli možnost cestovat po světě, hrát na úžasných festivalech a vyprodat hned několik legendárních prostor v Praze i po Čechách. Letos je mým záměrem všechny tyto zážitky nakumulovat do jedné velké show, nezapomenutelnou pro mě i pro diváky,“ těší se Lenny. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků