Kylie Jenner prozradila, co během dne jí.

Kylie Jenner prozradila, co během dne jí. Profimedia.cz

Takhle že si udržuje svou postavu tvaru přesýpacích hodin? Kylie Jenner prozradila, co všechno je schopná za den spořádat

Televizní hvězda a úspěšná podnikatelka Kylie Jenner (24) se pyšní dokonalou postavou s výraznými tvary. Ačkoliv se léta spekuluje, že si k ní dopomohla chirurgickými zákroky, maminka dvouleté Stormi tvrzení zarytě odmítá. Ať je to s její figurou, jak chce, fanoušky nejvíc zajímalo, jak si ji udržuje. Proto pro Harper´s BAZAAR Kylie prozradila, co v průběhu dne většinou jí.

Nenechte se mýlit, nejmladší sestra ze slavného klanu Kardashian-Jenner je velkým jedlíkem, jak přiznala hned v úvodu videa, jež je ke zhlédnutí na YouTube. A dietami se zjevně příliš trápit nemusí.

Svoje ráno začíná celerovým džusem nebo vodou s citronem. Kávu má nejraději v podobě vanilkového latté z ovesného mléka. S dcerkou pak posnídá ovoce nebo bagel.

K obědu sice nejí každý den to samé, ale mezi její oblíbené pokrmy patří kuře se zeleninou a rýží nebo třeba tacos. Mexickou kuchyni obecně miluje, ale neváhá ji nahradit i nějakým čerstvým salátem.

Pokud má chuť na něco nezdravého, obyčejně Kylie zavítá do fast foodu, kde si objedná dvojitý cheeseburger s hranolky, grilovanou cibulí a colou. V těhotenství prý musela mít takové jídlo minimálně jednou týdně.

Kylie nejen ráda jí, ale také mlsá, a úplně nejraději brambůrky ve všech možných formách a provedeních. Ty občas zamění za granátové jablko nebo miso polévku. Přiznala také, že za den vypije zhruba dvě zavařovací sklenice vývaru z kostí. Mezi její další neřesti pak patří sushi, které dle vlastních slov jí až příliš často.

Aby se vyhnula nočnímu mlsání, zamyká se Kylie ve své ložnici a k posteli si připraví pouze na plátky nakrájené jablko. „Když se uvelebím, jsem pak už moc líná dojít si pro něco jiného,“ přiznala nejmladší dolarová miliardářka světa.

Vzhledem k tomu, že si stravu až tolik nehlídá, by se dalo čekat, že bude Jenner denně dřít v posilovně. Opak je ale pravdou. Posilovnu prý nemá ráda a raději cvičí v pohodlí svého domova, kde nejčastěji posiluje nebo dělá jógu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků