Do bytu šokované Američanky střechou propadl nahý muž

30. března 2011 10:25

Opravdu neobvyklé probuzení zažila minulý týden Američanka Kaliegh Townsendová, které se propadl stropem do obývacího pokoje zcela nahý neznámý muž ve chvíli, kdy spala. Žena byla z takového budíčku v šoku a okamžitě začala křičet. Muž se ještě zděšené Townsendové stačil zeptat, zda by mu nepůjčila nějaké šortky. Když nepochodil, ukradl její bundu a vyběhl ven, kde byl zakrátko zadržen policisty.

Američanka z Mississippi tak skončila s velkou dírou ve stropě svého bytu a bez bundy.

„Křičela jsem: ‚Vypadněte! Vypadněte!‘ a pak jsem viděla díru ve stropě, nahého muže ležícího na podlaze a kolem něj všude popadanou izolaci,“ řekla Townsendová, která ihned poté, co muž utekl z jejího bytu, zavolala policii.

Paradoxní na celém případu bylo, že muže již v tu chvíli policisté hledali kvůli jinému deliktu. Když žena zavolala na linku 911, že právě z jejího domu utekl nahý muž, jenž se jí propadl stropem, byla policejní hlídka poblíž, a proto naháče záhy chytila.

Jednalo se o třiatřicetiletého Patricka Williamse, který se vyšplhal na střechu bytového komplexu ve snaze uprchnout policii, jenže netušil, jakou má budova chatrnou střechu. Místní šerif z Lamar County Danny Rigel uvedl: „Hledali jsme ho a já si myslel, že se dostal do nějakého sklepa. Ještě jsme byli na parkovišti, když žena zavolala.“

Na muže byl vydán zatykač poté, co porušil podmínku, a proto jej stíhala policie. Po nevydařeném útěku má na krku další problém, navíc bude muset zaplatit ženě škodu způsobenou na jejím bytě. Proč však muž utíkal před policisty nahý, o tom se média nezmiňují. 

Dagmar Plecháčová

Zrušit