Do bytu šokované Američanky střechou propadl nahý muž

Opravdu neobvyklé probuzení zažila minulý týden Američanka Kaliegh Townsendová, které se propadl stropem do obývacího pokoje zcela nahý neznámý muž ve chvíli, kdy spala. Žena byla z takového budíčku v šoku a okamžitě začala křičet. Muž se ještě zděšené Townsendové stačil zeptat, zda by mu nepůjčila nějaké šortky. Když nepochodil, ukradl její bundu a vyběhl ven, kde byl zakrátko zadržen policisty.

Američanka z Mississippi tak skončila s velkou dírou ve stropě svého bytu a bez bundy.

„Křičela jsem: ‚Vypadněte! Vypadněte!‘ a pak jsem viděla díru ve stropě, nahého muže ležícího na podlaze a kolem něj všude popadanou izolaci,“ řekla Townsendová, která ihned poté, co muž utekl z jejího bytu, zavolala policii.

Paradoxní na celém případu bylo, že muže již v tu chvíli policisté hledali kvůli jinému deliktu. Když žena zavolala na linku 911, že právě z jejího domu utekl nahý muž, jenž se jí propadl stropem, byla policejní hlídka poblíž, a proto naháče záhy chytila.

Jednalo se o třiatřicetiletého Patricka Williamse, který se vyšplhal na střechu bytového komplexu ve snaze uprchnout policii, jenže netušil, jakou má budova chatrnou střechu. Místní šerif z Lamar County Danny Rigel uvedl: „Hledali jsme ho a já si myslel, že se dostal do nějakého sklepa. Ještě jsme byli na parkovišti, když žena zavolala.“

Na muže byl vydán zatykač poté, co porušil podmínku, a proto jej stíhala policie. Po nevydařeném útěku má na krku další problém, navíc bude muset zaplatit ženě škodu způsobenou na jejím bytě. Proč však muž utíkal před policisty nahý, o tom se média nezmiňují. 

Dagmar Plecháčová


Časová osa článků