Vendula Pizingerová oblékla podruhé stejnou róbu.

Make-up pro černošku a už jednou nošené šaty: Tuhle róbu Venduly Pizingerové si můžete koupit

Tak tuhle róbu už jsme viděli a Vendula Pizingerová (51) o tom dobře věděla. Róbu od návrháře Osmanyho Laffity, kterou vynesla na Český ples do Obecního domu, už oblékla v prosinci na Žofíně na galavečer nadace Kapka naděje.

"Recykluju. Navíc jsem šaty měla na sobě jenom chvilku, tak si je chci ještě užít, než půjdou do dražby," svěřila Pizingerová s úsměvem. Šaty jsou stále k mání. Nedražily se totiž v rámci aukce na plese, ale pro Kapku naděje se bude pořádat zvláštní dražba, která proběhne v rámci plánované přehlídky Osmanyho modelů.

Vendula se na ples vypravila krátce po dovolené, kterou strávila spíš v trekingových botách než ve střevíčcích, takže to byl dost nezvyk. "Taky jsem si sem vzala už střevíčky na nižším podpatku, už v tom umím chodit," vysvětlila.

Problematické pro ni bylo i líčení, protože se z Reunionu vrátila hodně opálená. Její sledující a Instagramu jí dokonce doporučila, aby nepoužívala oranžový make-up, přitom šlo jen o barvu od sluníčka. "Spolehla jsem se na profesionální vizážistku, která měla naštěstí make-up pro černošky," smála se Vendula. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků