Womanizer – Za minutu na vrcholu

Womanizer je unikátní erotická pomůcka pro ženy, která má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec.
Čím je Womanizer tak zvláštní?

Čím je Womanizer tak zvláštní?

Je to stimulátor klitorisu vybavený patentovanou technologií Pleasure Air. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše a zajišťuje jeho stimulaci pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb. Womanizer je unikátní a nedá se srovnat s žádnou jinou erotickou hračkou. Na rozdíl od jiných pomůcek přináší orgasmus bez námahy a rychle. Womanizer stačí přiložit na klitoris a ostatní se děje samo. Že se vám to zdá moc jednoduché? Ale ono to tak zkrátka je. Orgasmus přijde ve velmi krátké době a je mimořádně intenzivní a slastný. Výjimkou není ani několikanásobný orgasmus. A co říkají na Womanizer ženy? Otevřené recenze o použití Womanizeru naleznete po stisknutíí tlačítka více informací.

Více informací
nyní na Eroticcity.cz
Womanizer Premium

Womanizer Premium

Womanizer Premium je úžasná kombinace nových technologií a vysoce kvalitního designu. Celkem má k dispozici 12 stupňů intenzity – od extra jemné až po ultra silnou. Přidané funkce Smart Silence a Autopilot přinášejí překvapivě nový způsob vzrušení a ještě silnější orgasmy.

Koupit
nyní na eroticcity.cz
Womanizer Classic

Womanizer Classic

Klasický Womanizer v novém smyslném designu určený zejména pro ženy, které s Womanizerem začínají. Má ergonomický tvar a nabízí 8 stupňů intenzity.

Koupit
nyní na eroticcity.cz
Womanizer Liberty

Womanizer Liberty

Malý a krásný vzhledem, velký a silný svým výkonem. Womanizer Liberty je diskrétní a vybavený magnetickým krytem, takže je ideální na cesty. Intimita, zdraví a ochrana je důležitým prvkem tohoto designového klenotu. Nabízí 6 stupňů intenzity.

Koupit
nyní na eroticcity.cz
Womanizer Duo

Womanizer Duo

Je výjimečný tím, že poskytuje současně vnější stimulaci klitorisu tlakovými vlnami i vnitřní stimulaci bodu G pomocí klasického vibrátoru. 12 stupňů intenzity a 12 vibračních programů.

Koupit
nyní na eroticcity.cz

Časová osa článků