Taťána Makarenko zhodnotila postavy finalistek i vítězek své soutěže krásy. Super.cz

Tvoří si Táňa Makarenko své vlastní silikonové klony? Mezi 10 finalistkami Miss Czech Republic už jedna nová prsa má

Loni bylo doprovodné klání pro ředitelku soutěže Miss Republic Taťánu Makarenko (33) tak trochu šokem. Finalistky dlouho neviděla a dvěma z nich, které nakonec samy odstoupily, se dost změnily postavy. K horšímu. Což při soutěži The Best in Swimsuit okamžitě uhodilo do očí.

Letos může být s celou finálovou desítkou spokojená. Tak to také zhodnotila v našem videu. "Mile mě překvapily, protože jsem se s nimi tři týdny neviděla. Zamakaly na sobě, mám jen malé výhrady, a to jsem velký detailista," míní. A nezáleželo na tom, jak byly slečny vysoké. "Dívky mezi sebou mají deset centimetrů rozdíl, proto je máme seřazené tak, aby nejmenší stály na krajích a nejvyšší uprostřed," upřesnila.

Promluvili jsme si i na téma, že se její vítězky nechávají po soutěži houfně přeoperovávat. Ani sama Táňa se netají tím, že si nechala vylepšit poprsí. Tvoří si snad svoje vlastní klony? "Záleží na tom, kdo co chce a co pro něj znamená souměrná postava. Denisa Spergerová i Daniela Zálešáková to samy chtěly a sešlo se to tak, že šly na operaci krátce po sobě. Probíráme to, neříkám jim musíš ani nesmíš. Nechci, aby si někdo myslel, že je tvořím k obrazu svému," nepotvrdila nám tuto teorii Makarenko.

Prozradila nám také, že už mezi finalistky nového ročníku Miss Czech Republic jedna z dívek postoupila se silikonovými implantáty. "Ale vykompenzovala svoji postavu tak, jak potřebovala. Jinak jsou děvčata přírodní a doufám, že i zůstanou," uzavřela. My jsme z ní pak ale ještě vytáhli jméno dívky, o které mluvila. Takže víme, že postavu si nechala vylepšit dívka číslo 10 Natálie Kočandová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků