Nikol Moravcová se rozloučila se snowboardem.

Nikol Moravcová se rozloučila se snowboardem. Foto: archiv N. Moravcové

Nikol Moravcová jako máma přibrzdila v nebezpečných aktivitách: Vzdala se i své sportovní lásky

První měsíc nové dekády si moderátorka a blogerka Nikol Moravcová (36) užila na sjezdovkách ve Špindlerově Mlýně. Rozloučila se tady se svojí sportovní láskou. Kvůli dceři se Nikol rozhodla dát dočasné sbohem snowboardu. Zdá se jí až příliš riskantní.

"Podmínky na ježdění ve Špindlu byly úžasné. Vyrazili jsme s manželem a Violet na sjezdovky v týdnu a vůbec jsme nemuseli řešit žádné fronty. Dokonce nám i napadl čerstvý sníh, takže celá dovča byla bezchybná," vyprávěla Nikol.

Dovolená ale znamenala pro Nikol i životní změnu. Po deseti letech se totiž rozhodla rozloučit, jak sama říká, s neobyčejným kusem dřeva, který jí každou zimu dával pocit nevázanosti a svobody. Svoji milovanou jízdu na snowboardu vymění za lyže.

"Nebylo by na tom nic zvláštního, nebýt toho malého človíčka, který tu byl s námi. Každý sjezd dolů jsem měla v hlavě, že musím jet opatrně. Při mojí poslední jízdě z Medvědína po prázdné sjezdovce jsem si řekla, že toho riskování už bylo asi dost. Od příštího roku přejdu na lyže. Kvůli malý i kvůli sobě. Lepší rozloučení si ale neumím představit," dodala Nikol. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků