Nikola Ďuricová se letos vdává. Super.cz

Tuhle sezónu Čarodějky odehraje naposledy jako svobodná: Jak si to krásná blondýnka užívá?

Letos v létě se bude vdávat a tuhle muzikálovou sezónu si užije naposledy jako svobodná. Půvabná blondýnka Nikola Ďuricová se po zimní pauze s elánem vrátila do svojí role v muzikálu Čarodějka, kde ztvárňuje populární Glindu.

"Pořád je to pro nás krásné a po novoroční pauze jsme přišli odpočatí a plní síly, což je moc důležité," svěřila Nikola, která volno trávila se svojí opravdu velkou, jednatřicetičlennou rodinou na Slovensku. "Nový rok jsme vítali ve wellness v bazénech, saunách a podobně a moc jsme si to s rodiči, bratrem, sestrou, bratranci a sestřenicemi užili," vyprávěla.

Když už zmínila vodu, zajímalo nás, jestli se v Čarodějce neušpiní od kolegyně, zelené Elphaby, která její postavu často objímá. "Někdy od ní zapatlaná jsem, někdy mi zůstane zelená i na tváři, když si dáváme facku. Ale to nevadí," smála se.

Čarodějka je i o dívčím přátelství, Nikola má kamarádek spoustu, a to i ve světě šoubyznysu. "Když má člověk srdce otevřené a sdílíte své zážitky, je to příjemné. Takže za mne lze mít kamarádky i v tomhle světě, " míní Nikola. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků