Kylie Jenner

Kylie Jenner Profimedia.cz

Zdrcená Kylie Jenner: S pilotem, který zahynul s Bryantem a dalšími u Los Angeles, také létala

Tragická smrt basketbalisty Kobeho Bryanta (✝41) zasáhla obrovské množství lidí. Truchlí nejen rodina a přátelé, ale také fanoušci. Pozůstalým kondolovalo mnoho hvězd nejen amerického šoubyznysu, ale také prezident Donald Trump nebo jeho předchůdce Barack Obama. Vzpomínku přidali také účastníci nedělního předávání cen Grammy. Právě v neděli k tragédii došlo.

Na palubě vrtulníku, který se, zřejmě kvůli husté mlze, zřítil v kopcích u Calabasas severozápadně od Los Angeles, s Bryantem zahynula také jeho třináctiletá dcera Gianna a dalších sedm lidí včetně pilota Ary Zobayana.

Přátelé na něj vzpomínají jako na „laskavého a slušného člověka“. Zkušenost s ním má i americká podnikatelka a hvězda rodinné reality show Kylie Jenner (25). V textu, v němž kondolovala rodinám obětí tragédie, uvedla, že se Zobayanem také létala. „Stále tomu nemůžu uvěřit. Byla to helikoptéra, jíž jsem čas od času s pilotem Arou létala. Byl to tak hodný člověk,“ uvedla Jenner.

O úmrtí pětinásobného šampiona NBA a dvojnásobného olympijského vítěze informoval server TMZ. Podle leteckých dat vrtulník narazil do strmého srázu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků