Ve Výměně dojde na ostrou slovní přestřelku. Video: TV Nova

Výhrůžky a slzy ve Výměně: Buď ráda, že nejsi moje manželka. Skončila bys na zemi v krvi, říká agresivní muž své náhradní ženě

Maminka Pavla zřejmě lituje, že se do Výměny manželek přihlásila. Pobyt v náhradní rodině pro ni totiž představoval obrovský stres a nezapomenutelný incident.

Pavla (26) žije s puntičkářem Lukášem (29), který dbá na úklid. Společně vychovávají dceru Lilinku (2,5) a syna Páťu (11 měsíců). Na druhé straně stojí čtyřčlenná rodina z Vykmanova - Tereza (23), táta Michal (26) a děti Míša (3) a Matyáš (2).

Michal má v rodině hlavní slovo a svůj názor umí dát důrazně najevo. Během hádky si nebere žádné servítky a o tom se mohla přesvědčit i náhradní maminka Pavla, kterou chování jejího prozatímního partnera přivedlo k slzám. V průběhu výměny došlo na velmi ostrou slovní potyčku, kterou vyvolala Pavlina výčitka směrem k Michalovi.

„Doufala jsem, že se za těma klukama vrátíš, měl ses o ně starat,“ kárá mladá maminka svého náhradního manžela, který nechal uspávání dětí na ní a odešel. V tu ránu agresivní Michal vypění. Nejen, že nešetří vulgarismy, ale dokonce začne své náhradní ženě vyhrožovat.

„Ty buď ráda, že nejsi moje manželka. Brzo bys skončila tady na zemi, v krvi,“ křičí na Pavlu rozzuřený Michal.

Jak šokovaná maminka na jeho slova zareaguje, se podívejte ve videoukázce. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků