Jakub Moulis - Noc střídá den Video: Universal Music

Zpěvák z The Voice se v prvním klipu vypořádává s rozchodem. Nevěrnici si zahrála dcera Jiřího Dvořáka

Kdo sledoval The Voice Česko Slovensko, nemohl nezaznamenat Jakuba Moulise, který se v soutěži prozpíval na druhé místo. Jednadvacetiletý zpěvák nyní přichází se svým debutovým singlem a klipem Noc střídá den. Spolu s ním si v něm zahrála dcera herců Jiřího Dvořáka a Báry Munzarové Anna.

V písni se odráží Jakubova zkušenost s nešťastnou láskou, nevěrou a křivdou. „Skladbu jsem napsal krátce po rozchodu se svou bývalou přítelkyní. Píseň Noc střídá den byla původně jen s akustickou kytarou. Konečná aranž vznikla až po pár měsících v Londýně, kde jsme se s producentem Marcellem Procházkou zaměřili na vyjádření emocí s využitím současných možností zvukové produkce,“ říká Moulis, který se vedle hudby věnuje také divadlu, herectví, moderování a jako lektor vede na několika základních školách hodiny populární hudby.

Režie klipu se ujal David Balda, autor filmu Narušitel. „Videoklip jsme pojali jako vyrovnání se s nevěrou prostřednictvím hudby. Vzpomínky zpěváka jsme zobrazili v kombinaci s expresivním vyjadřováním pocitů v nepřívětivé atmosféře,“ popsal ideu. Výsledek posuďte sami. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků