Gabriela Partyšová má prý pět kilo nahoře Super.cz

Partyšová přibrala pět kilo, ale nestěžuje si: Musím být podvyživená, abych na obrazovce vypadala dobře

Před dvěma lety Gabriela Partyšová (43) překvapila svou ultra štíhlou postavou, která byla výsledkem pravidelného cvičení jógy a změny životosprávy. Dnes už se prý moderátorka předchozí váze lehce přiblížila.

„Postavu jsem vždycky řešila, protože televize nafukuje o pět až sedm kilo. Musím být vždy trošku podvyživená,“ rozpovídala se o své tělesné schránce Gábina, když se předvedla v plavkách ve wellness hotelu v rakouském městečku Láva nad Dyjí. „Teď jsem ve stavu, kdy jsem spokojená sama se sebou, i když mám asi o pět kilo víc a na těle mám nějaké nerovnosti. Je to o nějakém vnitřním rozpoložení, asi jsem dozrála,“ říká.

Partyšová miluje jídlo a sama se označuje za holku z Moravy, která bude muset vždy přemýšlet nad příjmem a výdejem. „Když je žena po čtyřicítce hodně hubená, tak nevypadá dobře. Je to taková nespravedlnost, ale je to tak,“ krčí rameny Gábina a dodává: „Můj obličej je šťavnatější, ale tuky se mi rozkládají docela rovnoměrně.“

Za Gábininou spokojeností stojí fungující vztah s partnerem, jehož totožnost zatím stále tají. „Jsem s partnerem, kterému se líbím taková, jaká jsem. A vůbec mu nevadí, že mám asi o pět kilo víc. Když máte vedle sebe partnera, který oceňuje vaše křivky, tak to poznáte a pocítíte i beze slov,“ říká Gabriela Partyšová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků