Jennifer Aniston ve vintage róbě od Johna Galliana

Jennifer Aniston ve vintage róbě od Johna Galliana Profimedia.cz

Jennifer Aniston si dopřála luxusní dárek: Radost udělala i svým fanouškům

Když si Jennifer Aniston (52) došla v neděli pro cenu pro nejlepší herečku dramatického seriálu, nejen Brad Pitt oněměl. V hedvábných šatech Johna Galliana vytvořených pro značku Christian Dior, které zvýraznily každou její křivku, vypadala fantasticky.

Běžnou praxí je, že herečky si na velké společenské akce, jakou předávání Screen Actors Guild Awards bezesporu je, róby půjčují. Je to oboustranné vítězství: ženy nemusejí utrácet za luxusní róby a pro značky je to skvělá příležitost ukázat nejnovější tvorbu. Běžnou praxí, nikoli pravidlem.

Výjimkou byla právě Aniston, která sáhla do vlastního šatníku. „Je to vintage kousek, kterým jsem si udělala radost. Byla to investice,“ řekla v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

U fanoušků jím zabodovala. Shodovali se totiž nejen v tom, že si cenu zaslouží, ale také v tom, že patřila k nejlépe oblečeným ženám večera.

Jennifer Aniston vítězství nečekala

Zobrazit příspěvek na Instagramu

SHE DID IT. JEN DID IT. Proud is an understatement. Something all of us knew would happen, happened and Jen clearly didn’t think it would happen by her reaction. I’ve been a faniston for twelve years, troughout my teenage years she was there and I wouldn’t have wanted it any other way. Whenever I was feeling down, I knew I could rely on her. She maybe has no clue who I am but it doesn’t matter to me, cause I know she was there when no one else was. Seeing Jen happy makes me happy. The role of Alex Levy got her this award, the morning show got her this award this show is amazing and I’m so glad Jen can show what she is capable of. Now let’s all celebrate, congratulations @jenniferaniston you deserve this more than anything. . { @sagawards @sagaftrafound 2020 } #jenniferaniston #friends #themorningshow #faniston @themorningshow

Příspěvek sdílený lisan (@jensfaniston), Led 19, 2020 v 6:16 PST

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků