Vyzrajte na zimu s kvalitní kosmetikou!

S kosmetikou Ziaja se zimy rozhodně bát nemusíte. Účinné látky přírodního původu zaručí ochranu a dokonalou péči o vaši pleť i při nevlídném počasí a častém střídání teplot. Vyberte si z bohaté nabídky pleťové a tělové kosmetiky a zažijte výjimečné vlastnosti řady Ziaja Olivový olej na vlastní kůži.
Objevte olivový olej, elixír mládí

Objevte olivový olej, elixír mládí

Tlačí vás čas a vaše pleť potřebuje čistící, hydratační a zklidňující účinek v jednom? Micelární voda s olivovým olejem přináší to nejjemnější řešení. Olivový olej je totiž skutečným elixírem mládí bohatým na vitamín E a další důležité látky. V mžiku se šetrně odlíčíte a zároveň díky jemnému filmu ochráníte pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Micelární voda je navíc hypoalergenní a nemusíte se bát ji použít ani s kontaktními čočkami.

Objednat
nyní na www.ziajaprotebe.cz za 69.90 Kč včetně DPH
Sametové pohlazení pro celou rodinu

Sametové pohlazení pro celou rodinu

Kosmetika z řady olivový olej přitahuje mnoho příznivců šetrné péče i proto, že velké množství produktů může používat celá rodina. Dejte jednou provždy sbohem podrážděné a citlivé pokožce. Užívejte si blahodárné hydratační a regenerační účinky pleťového krému Ziaja Olivový olej. Zklidňuje a chrání kůži a je vhodný i pro děti od jednoho měsíce.

Objednat
nyní na www.ziajaprotebe.cz za 64.90 Kč včetně DPH
Buďte jako v bavlnce

Buďte jako v bavlnce

Neustálé výkyvy teplot dávají pokožce pořádně zabrat. Čím tedy předejít vzniku drobných vrásek a vysušování? Jako v bavlnce se bude vaše kůže cítit díky skvělým účinkům krému proti vráskám s olivovým olejem, který na pokožce vytvoří jemný film a ochrání ji před vnějšími škodlivými látkami. Nebojte se ho používat během dne, na noc nebo jako podklad pod make-up.

Objednat
nyní na www.ziajaprotebe.cz za 89.90 Kč včetně DPH
Olivové hýčkání

Olivové hýčkání

Spláchněte chladný den vydatnou horkou sprchou! Ziaja Olivový olej sprchový gel je účinný a nanejvýš šetrný k pokožce. Zamiluje si ho každý člen vaší rodiny, děti ho mohou používat už od 3 let. Změkčuje a hydratuje pokožku a zabraňuje jejímu opětovnému vysoušení. Decentní vůně a jemná pěna přírodních složek vás dokonale připraví na večerní odpočinek.

Objednat
nyní na www.ziajaprotebe.cz za 79.90 Kč včetně DPH
Důležité je správně namazat

Důležité je správně namazat

Vaše kůže si přeje být v kondici, i když se za okny prohání mráz. Než vyjdete do chladného dne, dopřejte své pokožce potěšení z intenzivní hydratace a zklidnění zvláště v místech náchylných k podráždění. Ziaja Olivový olej tělové mléko poskytuje pleti komfortní ochranu a je vhodné pro celou rodinu. Díky své úžasně jemné konzistenci se velmi snadno nanáší a rychle vstřebává.

Objednat
nyní na www.ziajaprotebe.cz za 119 Kč včetně DPH

Časová osa článků