Libor Baselides se dostal po letech před kameru.

Libor Baselides se dostal po letech před kameru. Foto: Super.cz/archiv FTV Prima

Poznali byste ho? Bývalý moderátor Novy Libor Baselides se po letech vrátil na obrazovku

Řadu let jste ho viděli každé ráno na obrazovce. Libora Baselidese si mnozí pamatují jako moderátora Snídaně s Novou, kterou uváděl ve dvojici s Danou Morávkovou. Po letech se známý moderátor vrátil na obrazovky. Tentokrát ale v seriálu.

Moderátor přijal nabídku na jednu z epizodních rolí v seriálu Modrý kód. „Byla to pro mě výzva hrát milionáře, tak jsem neváhal ani chvilku a nabídku přijal,“ sdělil Libor. A vzápětí jsme se dozvěděli, co vše jeho role obnášela. „Hraji velmi bohatého muže, pacienta, protože chce ale hodně šetřit, tak vybírá jídlo z kontejnerů, které pak jí. Na a dostane otravu, a tak se dostane do rukou lékařů urgentního příjmu,“ popsal Libor, který na place hýřil dobrou náladou.

„Na place jsem se setkal například s Davidem Gránským a po delším čase také se Sabinou Laurinovou, to bylo fajn setkání a celé natáčení bylo vlastně moc fajn,“ dozvěděli jsme se od Baselidese, který si to před kamerou užíval. „Dceru mi hrála mladá talentovaná herečka Natalie Golovchenko a to bylo moc příjemné setkání,“ dodal závěrem herec. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků