Justin Chambers

Justin Chambers Profimedia.cz

Po 15 letech opouští seriál, který ho proslavil: Herec chce v padesáti zkusit také jiné role

Seriál Chirurgové dává po 15 letech sbohem jedné výrazné tváři, doktorovi Alexi Karevovi v podání herce Justina Chamberse.

Herec, který v létě oslaví 50. narozeniny, se chce nyní soustředit na své mentální zdraví, údajně dochází do stejné kliniky jako Selena Gomez či Kit Harington, kde se učí bojovat se stresem a depresemi.

„Nikdy není ten správný čas říct sbohem seriálu a roli, která definovala můj život posledních 15 let,“ uvedl Chambers ve svém prohlášení pro Variety.

„Už nějaký čas jsem doufal ve větší rozmanitost svých hereckých rolí a postup kariéry, a protože mi bude padesát a mám to štěstí mít vedle sebe tak podporující ženu a pět úžasných dětí, ten čas nastal nyní. Vzhledem k mému odchodu ze seriálu Chirurgové bych chtěl poděkovat televizi ABC, Shondě Rimes a hercům, kteří se mnou v projektu byli od začátku - Ellen Pompeo, Chandře Wilson a Jamesi Pickensovi Jr. Vděk vyjadřuji samozřejmě i dalším hercům, štábu a všem, kteří se za ty roky na seriálu podíleli. Nesmím zapomenout na fanoušky, byla to mimořádná jízda,“ napsal.

Postava Alexe Kareva se v seriálu naposledy objevila v 16. řadě v díle s názvem My Shot, který se v USA vysílal 14. listopadu. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků